Sprzedaż

kontenerów


Oferujemy kontenery morskie nowe i używane. Przeznaczone do transportu i celów magazynowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolne kontenery w każdej lokalizacji. Oferujemy różne typu i rodzaje kontenerów.

mehr sehen

Wynajem

kontenerów


Flota naszych kontenerów, jest na Waszej dyspozycji. Nie chcesz inwestować w zakup kontenera? Potrzebujesz kontener tylko na jakiś czas? Wolisz wynająć kontener do przewozu lub magazynowania swojego towaru?

mehr sehen

Kontenery

nowe i używane


Posiadamy w swojej ofercie typy różnych kontenerów morskich: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp. Dostarczamy kontenery we wszystkich możliwych rozmiarach.

mehr sehen

Welche Art von
Container suchen Sie?

Kontenery morskie
Kontenery magazynowe
Wynajem kontenerów
Erweitern Sie das Online-Formular
Senden Sie eine Anfrage für einen Container
Wählen Sie den Containertyp

Verkauf oder Miete:*

Stan:*

Anzahl:*

Firma:*

Vor- und Nachname:*

Telefon:*

E-mail:*

Nachricht:*


Dlaczego warto wybrać nas

Najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji zamówień, dostępność kontenerów morskich i magazynowych, pozwalają na natychmiastową realizację Państwa zamówień. Dostarczamy Naszym klientom wszystkie kontenery dostępne na rynku.
Wieloletnie
doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich. Pozwala nam na dostarczenie najlepszych, najtańszych rozwiązań z branży kontenerowej.
Gwarancja
jakości
Jakość świadczonych usług jest dla naszego zespołu priorytetem. W przypadku dostarczenia kontenera niezgodnego z zamówieniem, wymieniamy kontener na własny koszt.
Krótkie
terminy
Realizacja każdego zamówienia od samego początku prowadzona jest w sposób transparentny, każdy projekt realizowany jest w uzgodnionym przez obie strony terminie.
Fachowa
obsługa
Wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczenie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Służymy pomocą w sprawach technicznych związanych z branżą.
Benötigen Sie einen Behälter
einer bestimmten Größe?Kontenery 40'

MehrKontenery 20'

MehrKontenery 10'

Mehr
Containervermietung
Potrzebujesz kontener tylko na jakiś czas? Nie chcesz inwestować w zakup? W Secora Containers oferujemy możliwość wynajęcia kontenerów 20 i 40 stopowych.
Nie chcesz inwestować w zakup? Mieten Sie einen Container